Fotomodeling (focení zdarma) [ABC0001539]

15.07.2016, počet zobrazení: 3571

Náplň práce

Fotoateliér TJ Photo studio hledá modely a modelky pro nafocení reprezentativních snímků.
Jedná se o nově začínající fotoateliér, který za účelem sestavení svého portfolia a reprezentace na trhu, nabízí široké veřejnosti možnost zapojit se do svého projektu. Odměnou případnému modelu/ce budou fotografie pořízené od profesionálního fotografa, včetně korekce a retušových úprav.

V oblasti fotografie hledáme modely pro:
 Glamour
 Fashion
 Beauty
 Rodinné fotografie
 Portrét
 Páry
 Reklamní fotografie
 Akt

Požadujeme

Podmínky pro modely jsou následující:
 Věk nad 18 let (v případě nezletilého uchazeče požadujeme podpis souhlasu o pořízení a užití fotografií od oprávněného zástupce)
 Ženy – výška: od 160cm
 Muži – výška: od 170cm

Nabízíme

Výběr uchazečů a průběh focení:
Na uvedený email nám zašlete několik svých fotografií (nejsou potřeba profesionální snímky, ale bylo by dobré zaslat alespoň jednu portrétní fotografii a jednu fotografii celé postavy). Email pro zaslání Vašich fotografií je uveden níže. V případě výběru Vás kontaktujeme a domluvíme se na vhodném datu a hodině pro focení (začátek je od 18.7. 2016). To bude trvat přibližně 2 hodiny a model si sám zajistí líčení, účes, oblečení a případné doplňky. Před samotným focením s Vámi uzavřeme smlouvu – souhlas s pořízením a použitím fotografií osoby. Podpisem této smlouvy nám umožníte veřejně publikovat pořízené snímky Vaší osoby např. na chystaných webových stránkách fotoateliéru, SNS, výstavách, uměleckých akcích, jejich případné použití pro komerční účely, jejich vystavení ve vnitřních a vnějších prostranstvích atd. Po focení od nás dostanete jako odměnu námi vybrané fotografie, 3 profesionálně upravené a 5 dalších bez úprav, které budete moci publikovat (např. na facebooku a dalších sociálních sítích) a užívat pro nekomerční účely.
Chceme upozornit, že se nejedná o focení za účelem pořízení fotografií pro porno průmysl a náš ateliér nemá na toto odvětví žádné vazby.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TAE JO KIM (TJ Photo studio)
Václavské náměstí 775/8, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 775 262 038
Email (pro zasílání Vašich fotografií): tjfotostudio@gmail.com

Kontaktní osoba

Jméno TAE JO KIM
E-mail tjfotostudio@gmail.com
Telefon 775262038
Odpovědět >

Navigace

Podobné inzeráty